Kampania reklamowa miasta Poznań w Europie nabiera rozpędu. Znana jest już kampania o roboczej nazwie 'Inspired by Poznan' ze wsparciem działań agencji PR. Niebawem przed nami kampania miasta w sieci telewizyjnej CNN. Badania rynku przeprowadzone przez Instytut IPC wskazują jednoznacznie, że Poznań przegrywa walkę o zagranicznych turystów z innymi metropoliami w Polsce takimi jak: Warszawa, Kraków czy Wrocław.

Wspólnie z Hostelem Fusion zapraszamy na wycieczki krajoznawcze po Poznaniu i okolicach. Wstęp na wycieczki wolny. Szczegóły pod poznańskim numerem telefonu 61 732 26 37.pralniaJeżeli jesteś w Poznaniu to pralnia Bm Foka zadba o jakoś Twoich Ubrań. Punkty obsługi znajdziesz w całym mieście oraz w okolicznych miejscowościach.hotele w PoznaniuWśród największych polskich miast Poznań wydaje się mieć najbardziej zróżnicowaną bazę hotelową. To właśnie hotele w Poznaniu posiadają najlepszą ofertę biznesową i turystyczną. Korzystając z wybranego systemu rezerwacyjnego można w kilka chwil zarezerwować miejsce w interesującym nas hotelu, skorzystać z jego restauracji czy cateringu.

i

Urlop nad morzem

Urlop nad morzem

Artykuły powiązane: turystyka, podróże, jastrzębia góra, noclegi, pensjonat

Prawie każdy Polak był kiedyś nad Morzem Bałtyckim. Jest to morze, które potrafi oczarować oczy ie jednego turysty. Wszystkie miasta, które leżą nad morzem, w okresie wakacyjnym są oblegane spora liczba turystów. Dzięki temu miasto ale i prywatni przedsiębiorcy zarabiają bardzo dużo pieniędzy. Od kilku lat turystyka jest bardzo opłacalnym sektorem w naszym kraju. Teraz w turystyce warto szukać zatrudnienia.Ze względu na to, że jesteśmy członkami Unii Europejskiej, odwiedza nas sporo turystów zza granicy. Bardzo dobrym biznesem są noclegi nad morzem, prawie zawsze trafi...

Opublikowany przez Rus | -0001/11/30

Opublikowany przez Rus | -0001/11/30