Catering Hotelu Sękowski

tagi: hotel, hotele, restauracja, catering


Okiem reportera
hotel hotele restauracja catering

Do bezdyskusyjnych hitów Hotelu Sękowski należą: najświeższe i najpiękniejsze kwiaty z najlepszej kwiaciarni w Legnicy, dostęp do internetu w systemie Wi-Fi na obszarze całego obiektu, do dyspozycji gości hotelowych najlepsze taksówki w Legnicy, atrakcje dla dzieci, restauracja Legnica z gustownym menu a także przystosowanie hotelu do poruszania się w nim osób niepełnosprawnych.Legnica jest czwartym centrum rolniczym Dolnego Śląska oraz trzecim co do wielkości miastem. To również miasto o tragicznej historii, niestety ciężko doświadczone tak przez pierwszą wojnę światową jak i pobyt jednostek wrogiej armii bolszewickiej i czasy powojenne.

Hotel Legnica Sękowski to niepowtarzalny hotel w Legnicy. Ten hotel zastąpi wam dom. Unikalna aura naszego hotel wpasowuje się w rewelacyjny sposób w atmosferę prywatności, odpoczynku i relaksu oraz odprężenia. Oryginalnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne dania serwowane przez naszego szefa kuchni. Nasza restauracja Legnica zmierzy się z nawet najbardziej wymagającymi gośćmi w Legnicy.

Restauracja Hotelu Sękowski staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Legnicy. Oprócz dań dla gości hotelowych nasza restauracja Legnica obsługuje zamówienia i zlecenia na catering czy obsługę bankietów rodzinnych.

Na hotele w Legnicy jest wielkie rynkowe zapotrzebowanie. Coraz większa ilość biznesmenów oraz turystów łącznie ze zwiększającą się liczbą inwestycji w Legnicy sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, iż hotele w Legnicy są niezbędne.

Zobacz także:

Opublikowany przez Zdzisław | 2012/11/01

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Za zakupy na internecie zapłacisz później

Klienci kupujący na sklepach internetowych będą mogli skorzystać z odroczonej płatności, co na praktyce oznacza, że za zakupy z e-sklepu zapłacą dopiero 2 tygodnie po ich dostawie.

rss icon Rewizje u byłych członków zarządu chorwackiego koncernu Agrokor

Ponad 300 chorwackich policjantów prowadziło na poniedziałek rewizje na ok. 60 miejscach na ramach operacji przeciwko byłemu zarządowi koncernu rolno-spożywczego Agrokor - największej prywatnej firmy na Chorwacji.

rss icon USA: Wicepremier Morawiecki na sesji MFW Banku Światowego

Wicepremier, minister rozwoju finansów Mateusz Morawiecki na piątek ma reprezentować Polskę na rozpoczynającej się na Waszyngtonie jesiennej sesji Międzynarodowego Funduszu Walutowego Banku Światowego.