Catering Hotelu Sękowski

tagi: hotel, hotele, restauracja, catering


Okiem reportera
hotel hotele restauracja catering

Do bezdyskusyjnych hitów Hotelu Sękowski należą: najświeższe i najpiękniejsze kwiaty z najlepszej kwiaciarni w Legnicy, dostęp do internetu w systemie Wi-Fi na obszarze całego obiektu, do dyspozycji gości hotelowych najlepsze taksówki w Legnicy, atrakcje dla dzieci, restauracja Legnica z gustownym menu a także przystosowanie hotelu do poruszania się w nim osób niepełnosprawnych.Legnica jest czwartym centrum rolniczym Dolnego Śląska oraz trzecim co do wielkości miastem. To również miasto o tragicznej historii, niestety ciężko doświadczone tak przez pierwszą wojnę światową jak i pobyt jednostek wrogiej armii bolszewickiej i czasy powojenne.

Hotel Legnica Sękowski to niepowtarzalny hotel w Legnicy. Ten hotel zastąpi wam dom. Unikalna aura naszego hotel wpasowuje się w rewelacyjny sposób w atmosferę prywatności, odpoczynku i relaksu oraz odprężenia. Oryginalnym dopełnieniem tej atmosfery będą wykwintne dania serwowane przez naszego szefa kuchni. Nasza restauracja Legnica zmierzy się z nawet najbardziej wymagającymi gośćmi w Legnicy.

Restauracja Hotelu Sękowski staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Legnicy. Oprócz dań dla gości hotelowych nasza restauracja Legnica obsługuje zamówienia i zlecenia na catering czy obsługę bankietów rodzinnych.

Na hotele w Legnicy jest wielkie rynkowe zapotrzebowanie. Coraz większa ilość biznesmenów oraz turystów łącznie ze zwiększającą się liczbą inwestycji w Legnicy sprzyjają rozwojowi branży turystycznej. To dowód na to, iż hotele w Legnicy są niezbędne.

Zobacz także:

Opublikowany przez Zdzisław | 2012/11/01

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

rss icon Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

rss icon Rząd podniesie najniższe emerytury? Kowalczyk: Trwają rozmowy

Na pewno coś trzeba zrobić dla emerytów. lecz nie chcę przesądzać, co to mogłoby być. a może podniesienie najniższej emerytury, a może może jakiś jednorazowy dodatek, a może dodatek do waloryzacji. Trwają rozmowy, żeby wspierać emerytów z najniższymi świadczeniami - mówi na wywiadzie Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.