Doskonała lokalizacja

tagi: wakacje, urlop, hotel, noclegi, restauracje


Okiem reportera
wakacje urlop hotel noclegi restauracje

Renomowana restauracja hotelowa w Krakowie zawdzięcza swoją markę szefowi kuchni.

Uzdolniony kuchmistrz to 70% sukcesu finansowego dla lokalu. Resztę sukcesu zagwarantuje dobry menadżer i zaprojektowane ze smakiem wnętrze. Restauracja w hotelu w Krakowie serwuje posiłki gościom hotelowym lecz również obsługuje osoby uczestniczące w jednodniowych konferencjach, rautach albo spotkaniach biznesowych.

Pomimo tego, że w Krakowie mecze futbolowe nie będą rozgrywane to jednak Kraków jest niezłą bazą zarówno dla fanów jak również dla wielu reprezentacji narodowych. Gród Kraka ma wiele ciekawego do zaoferowania. Kraków jest też nieźle połączony z zachodem Europy, m.in. dzięki lotnisku Balice, niezłym połączeniom kolejowym oraz autostradzie A4. I to właśnie w pobliżu obwodnicy autostradowej i lotniska ulokowały się atrakcyjne hotele. Dobry hotel musi zasadniczo charakteryzować się dogodną lokalizacją oraz sprawnym dojazdem samochodem, pociągiem albo samolotem. Z drugiej jednak strony cenne jest, aby hotel w Krakowie usytuowany był blisko historycznego centrum miasta. Świetnie, gdy hotel w Krakowie jest rozsądnie skomunikowany, umiejscowiony jest blisko centrum i jednocześnie otacza tereny rekreacyjne, zieleń, ogród a sąsiedztwo zapewnia relaks i prywatność dla hotelowych gości.

Kraków jest jednym z niewielu miast w Polsce, które nie narzeka na deficyt łóżek w pensjonatach a także hotelach. Ze względu na znaczną liczbę odrestaurowanych zabytków i atrakcji turystycznych Kraków każdego roku zwiedza kilka milionów gości z Europy i świata. Miasto wie, jak przekuć na pieniądze ten potencjał i proponuje przyjezdnym - tak biznesowym jak i turystycznym - odpowiednią ilość łóżek w pensjonatach oraz hotelach o wielorakim standardzie.

Hotele w Krakowie umiejscowione w aglomeracjach z jednej strony mają zapewniony stały dostęp turystów lub biznesmenów, z drugiej zaś strony borykać się muszą z poważną konkurencją. Dlatego też hotele muszą stawiać na wyróżnienie swojej oferty spośród ofert konkurencji. Z tego powodu dzisiejsze hotele podkreślają dodatkowe usługi hotelowe i kompleksowość w Krakowie. Organizują chrzciny, imprezy integracyjne, wesela, komunie, konferencje czy wszelkiego innego rodzaju imprezy firmowe i rodzinne. Dlatego aktualnie Hotel Piast to nie tylko hotelowa restauracja a także gmach z pokojami do spania a także cała gama pomieszczeń dodatkowych oraz rozległy zielony teren rekreacyjny dokoła. Wiele hoteli w Krakowie dysponuje dziś basenem czy centrum wellness z jacuzzi czy sauną. Nie jest rzeczą niepopularną wypożyczanie skuterów, prowadzenie sklepu z ekskluzywnymi gadżetami czy też udostępnianie gościom hotelu miejsc na imprezę plenerową, kortów tenisowych.

Jak wygląda Polska zaraz przed Mistrzostwami Europy a jaka będzie po zamknięciu tego wydarzenia? To pierwsza tej rangi impreza, której organizacja została powierzona Polsce. Przygotowania do niej rozpoczęły się już kilka lat temu w momencie, gdy zakomunikowana została oficjalna decyzja o przyznaniu organizacji czempionatu Polsce. Do EURO 2012 w Polsce przygotowuje się mnóstwo branż. Jedną z nich jest hotelarstwo w Krakowie. To przede wszystkim ta branża musi ugościć wszystkich działaczy i przede wszystkim kibiców, zadowolić działaczy piłkarskich, którzy przyjadą do Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania oraz Wrocławia.

Zobacz także:

Opublikowany przez Koziołek | 2012/10/29

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

rss icon Elektrownia jądrowa będzie budowana

Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

rss icon Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).