Godny polecenia nocleg we Wrocławiu

tagi: turystyka, wycieczki, urlop


Okiem reportera
turystyka wycieczki urlop

Wrocław jest miastem, w którym tradycja miesza się z nowoczesnością.

To tutaj znajdziemy około dwustu uroczych mostków, z których każdy jest inny, a także Sky Tower, najwyższy budynek w Polsce. Podobno nawet gwiazdy Hollywood wykupują w nim apartamenty.

We Wrocławiu zobaczymy wiele zabytków, skorzystamy z atrakcji, zarówno latem jak i zimą. Warto tu zajrzeć o każdej porze roku. Lecz przyjazd to jeszcze nie wszystko, trzeba zaplanować nocleg. Ponieważ jest to duże miasto powinien on znajdować się blisko centrum, aby wszędzie było łatwo dotrzeć - nie ważne czy chcemy zwiedzać miasto, czy zrobić zakupy.

Hostel  jest położony nieopodal centrum i wszystkich najważniejszych punktów miasta. Blisko rozmieszczone przystanki sprawią, że z tego punktu łatwo będzie dostać się tramwajem lub autobusem do wszystkich zaplanowanych miejsc. Niezależnie od tego, czy są to zabytki, muzeum, czy miejsca dla miłośników nowoczesności i dobrej zabawy.

Przede wszystkim liczy się jednak cena, im niższa tym goście są skłonni dłużej zostać w tym niewątpliwie bardzo urokliwym mieście. Oprócz przystępnej ceny, w hostelu jest przytulnie i schludnie, a goście mają zapewnione wszytko to, czego potrzebują.

Przez długi czas funkcjonowania hostelu, przyjmowania gości zarówno z Polski jak i zza granicy, wrosło doświadczenie właścicieli. Dzięki temu są oni w stanie przewidzieć prośby tymczasowych lokatorów i, co ważniejsze są przygotowani do ich spełnienia.

Hostel moonhostel.pl łatwo odnaleźć na stronie internetowej, gdzie zawarte są wszystkie niezbędne informacje. Właściciele dokładają wszelkich starań, by obsługa stała na najwyższym poziomie, wiedząc, że w przeciwnym wypadku goście z pewnością opiszą sprawę w sieci. Dlatego wszystkie konflikty i nieporozumienia są rozwiązywane z jak największą korzyścią dla nich.

Zobacz także:

Opublikowany przez Czech | 2015/02/03

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

rss icon Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.