Nauka jazdy na nartach w Austrii

tagi: podróże, wyprawy, urlop


Okiem reportera
podróże wyprawy urlop

Kwatery i apartamenty w Alpach są niezwykle wysoko cenione przez zagranicznych turystów za luksus, niewiarygodne wręcz dopasowanie do potrzeb a także wymagań turystów i komfort oraz zdobywają wiele nagród.Apartamenty i kwatery w Alpach na narty w Alpach są kapitalnie przygotowane do przyjmowania zimowych turystów narciarskich. Wyjazdy narciarskie Austria stały się bardzo modne wśród polskich turystów a narty Austria są kapitalnym pomysłem na zimowy wypoczynek.

Współczesna Austria to przede wszystkim kraj wyżynny oraz górzysty. Austria to kapitalna infrastruktura, zaśnieżone szczyty alpejskie, doskonale rozwinięta sieć kolejek i rozmaitego rodzaju wyciągów (orczyki, gondole, kolejki zębate, kolejki linowe, itd.), baza noclegowa (apartamenty Austria, kwatery Austria a także Austria narty) oraz gastronomiczna, gorące źródła a także termy - to tylko niektóre atuty tego kraju.

Polecamy wyjazdy narty w Alpy wraz z nauką jazdy na nartach prowadzone przez fachowych instruktorów narciarstwa. Wraz z karnetem na lekcje jazdy na nartach dostajecie Państwo oferty rabatów przy wynajęciu polecanych przez nas apartamenty i kwatery Austria Alpy jak również ski-pass na wjazdy wyciągami.

Austria jest państwem, którego terytorium zostało okrojone w najbardziej zdecydowanym zakresie spośród krajów europejskich po drugiej wojnie światowej. Wszakże do Austrii dołączono skrawek węgierskiego Burgenlandu na wschodzie, ale na południu Austria straciła południowy Tyrol na rzecz Włoch a także tereny bałkańskie na rzecz Jugosławii. Takie były konsekwencje walki wraz z faszystami.

Specjalnie polecanym kurortem alpejskim na narty w Austrii jest Mayrhofen w Tyrolu. Mayrhofen to kapitalna propozycja w szczególności dla mieszkańców południowo-zachodniej Polski, którzy do Tyrolu mają na prawdę blisko.

Zobacz także:

Opublikowany przez Mieszko | 2012/10/18

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.