podróże

Określ swój cel

Określ swój cel

Artykuły powiązane: podróże, wakacje, wyprawy

(...) Coach i coaching. Te dwa pojęcia dla wielu nadal są dość obce, choć szturmem wbiły się już do słowników i języka potocznego. Powstaje coraz więcej szkół coachingu, prowadzone są warsztaty grupowe i warsztaty indywidualne. Są również różne rodzaje coachingu. Wyróżnić możemy przecież coaching: - personalny, - biznesowy, - inwestycyjny, - grupowy, - indywidualny, - life coaching, I pewnie jeszcze wiele innych. Ta dyscyplina jest bardzo elastyczna i bez problemu znajdzie się coś dla każdego i dotykającego każdej dziedziny życia - tak prywatnego, jak i zawodowego. No (...)

Opublikowany przez Czesław | 2016/01/12

Opublikowany przez Czesław | 2016/01/12

Zielone ogrody w hotelach rajem dla turystów

Zielone ogrody w hotelach rajem dla turystów

Artykuły powiązane: hotel, podróże, wakacje, wyprawy

(...) terenów zielonych jest atrakcją dla wielu turystów szukających w hotelu nie tylko sauny, basenu czy atrakcyjnego zakwaterowania. Projekt hotelowego patio to tereny zielone, krzewy, drzewa, fontanny. Zielone ogrody w hotelach są pełne kwiatów, zieleni. Można w nich wypocząć, poszukać natchnienia. Projekt terenów zielonych w hotelu może być realizowany na dachu budynku, na zewnątrz ewentualnie może być wykonany w środku hotelu. Rozwiązań jest wiele. (...)

Opublikowany przez Bolesław | 2015/11/16

Opublikowany przez Bolesław | 2015/11/16

Zakup mapy

Zakup mapy

Artykuły powiązane: austria, księgarnie, mapy, narty, podróże, urlop, wyprawy

(...) siebie taki produkt. W końcu warto poszerzać swoją wiedzę w każdym wieku, również w tym dorosłym. Dzięki temu możemy ciągle się kształcić i zdobywać nowe umiejętności. A to może nam się przydać zarówno w codziennym, jak i zawodowym życiu. Dlatego w swoim (...)

Opublikowany przez Czech | 2015/10/29

Opublikowany przez Czech | 2015/10/29

Pomoc w nauce, która porządkuje budowę Świata.

Pomoc w nauce, która porządkuje budowę Świata.

Artykuły powiązane: podróże, wycieczki, wyprawy

(...) Geografia to nauka o przestrzeni - jej zróżnicowaniu i rozłożeniu. Dobre zrozumienie tej dziedziny wiąże się z bardzo wysoko rozwiniętą wyobraźnią, możliwością wizualizacji terenu, miejsca. Ułatwia to nie tylko zapamiętywanie konkretnych danych, ale również uczy orientacji w terenie, kojarzenia faktów, dostrzegania wpływów atmosferycznych, ich kierunków oraz przewidywania możliwych scenariuszy - nie tylko pogodowych, ale też tych, które dotyczą globalizacji - w przyszłości. Ucząc się podstaw geografii warto postawić na pomoce (...)

Opublikowany przez Koziołek | 2015/07/08

Opublikowany przez Koziołek | 2015/07/08

Niezwykły kraj kontrastów

Niezwykły kraj kontrastów

Artykuły powiązane: podróże, urlop, wyprawy

(...) Birma, podobnie jak większość azjatyckich krajów, pełna jest kontrastów. Bieda codziennego życia mieszkańców kontrastuje z majestatem i przepychem, z jakim wykończone są świątynie i niektóre budynki publiczne. Wyprawa do Birmy to niezapomniane przeżycie. Kraj jest słabo rozwinięty, niemniej stały napływ turystów sprawia, że w Birmie wiele się zmienia. Na każdym kroku można spotkać biednych, ale uśmiechniętych i zadowolonych Birmińczyków. Typowym widokiem są również mnisi i mniszki, którzy pojawiają się zwykle w pobliżu przepięknych świątyń. Zwiedzania jest bardzo dużo. Większość turystów zwiedzanie rozpoczyna od przepięknego kompleksu świątyń Shwedagon Paya. Budynki są (...)

Opublikowany przez Rus | 2015/03/09

Opublikowany przez Rus | 2015/03/09

Atrakcyjny apartament w Szczyrku

Atrakcyjny apartament w Szczyrku

Artykuły powiązane: podróże, turystyka, urlop

(...) Każdy marzy o niezapomnianych wakacjach. Najlepiej spędza się je w miejscu ze wspaniałymi widokami, które zapierają dech w piersiach i sprawiają, że zapomina się o wszystkich problemach codziennego życia. Takie wakacje są jeszcze bardziej atrakcyjne, jeśli spędzamy je nie tylko w pięknym miejscu, ale w dodatku mamy do dyspozycji atrakcyjne miejsce noclegowe. Tani nocleg w tak wspaniałym obiekcie, jakim są apartamenty Harnaś w Szczyrku, to oferta, obok której nie można przejść obojętnie. Tym bardziej, kiedy połączona jest ona z dobrze rozwiniętym zapleczem turystycznym w miejscu, do którego się wybieramy. Taka oferta to właśnie tani nocleg w apartamencie w Szczyrku, którą tutaj (...)

Opublikowany przez Bolesław | 2014/12/15

Opublikowany przez Bolesław | 2014/12/15

Podróże po Warmii

Podróże po Warmii

Artykuły powiązane: podróże, turystyka, urlop, wczasy, wypoczynek

(...) Mazury to nie tylko jeziora. Na terenie Warmii a także Mazur występują ogromne połacie leśne na czele z Puszczą Romincką. Jeziora spina mnóstwo rzek, jakie świetnie nadają się na spływy pontonowe i kajakowe. Pośród borów oraz kniei rozsiane są nastrojowe wakacyjne domki na Mazurach, gdzie można się zaszyć oraz obcować z naturą bez opcji używania telefonów mobilnych a także internetu. Czy żyje w Polsce jakiś człowiek, który chociaż raz nie (...)

Opublikowany przez Koziołek | 2012/10/30

Opublikowany przez Koziołek | 2012/10/30

Nauka jazdy na nartach w Austrii

Nauka jazdy na nartach w Austrii

Artykuły powiązane: podróże, urlop, wyprawy

(...) Kwatery i apartamenty w Alpach są niezwykle wysoko cenione przez zagranicznych turystów za luksus, niewiarygodne wręcz dopasowanie do potrzeb a także wymagań turystów i komfort oraz zdobywają wiele nagród. Apartamenty i kwatery w Alpach na narty w Alpach są kapitalnie przygotowane do przyjmowania zimowych turystów narciarskich. Wyjazdy narciarskie Austria stały się bardzo modne wśród polskich turystów a narty Austria są kapitalnym pomysłem na zimowy wypoczynek. Współczesna Austria to przede wszystkim kraj wyżynny oraz górzysty. Austria to kapitalna infrastruktura, zaśnieżone szczyty alpejskie, (...)

Opublikowany przez Mieszko | 2012/10/18

Opublikowany przez Mieszko | 2012/10/18