Rewolucyjny rower

tagi: turystyka, wycieczki, urlop


Okiem reportera
turystyka wycieczki urlop

Ludzie są pełni pomysłów, dlatego też ciągle powstają nowe, kreatywne rozwiązania codziennych problemów, jakich byśmy sobie nawet nie wyobrazili.

Jednym z nich jest rower elektryczny. Jazda na rowerze nierozłącznie kojarzy się z pedałowaniem, które często jest niezwykle męczące.

Górzyste tereny, które wymagają stałych zjazdów i wjazdów sprawiają, że wielu z zamieszkujących je ludzi rezygnuje z rowerów. Rower z napędem jest dla nich doskonałym rozwiązaniem.

Rower generalnie sam w sobie ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość uniknięcia korków, które napotykamy jeżdżąc samochodem. Można zawsze wybrać środki transportu publicznego, jednak jazda nimi jest długa, na dodatek jesteśmy zależni od rozkładu jazdy. Co więcej, na rowerze możemy jeździć po ulicy, ale także po chodniku czy po ścieżkach.

Daje to możliwość wybrania najkrótszej możliwej drogi. Tak więc dzięki rowerowi oszczędzamy wiele czasu. Pewnie dlatego tak wielu ludzi decyduje się dojeżdżać na dwukołowcu do pracy, na uczelnie, czy do szkoły. Mają oni jednak jeden wspólny problem. Wyczerpująca jazda powoduje, że się pocą i zaczynają śmierdzieć, co stanowi nie lada problem w miejscu pracy. Rower z napędem może rozwiązać ich problem. Ktoś mógłby zarzucić, że rower elektryczny w żaden sposób nie służy zdrowiu, a przecież kwestie zdrowotne są ważne dla wielbicielu dwóch kółek.

Jednak nie jest to prawda, ponieważ rower z napędem posiada wspomaganie pedałowania, ale nie zwalnia nas z niego całkowicie. Możemy korzystać z niego w mniejszym lub większym stopniu, zależnie od ukształtowania terenu jak i od naszego zmęczenia w danym momencie.

Zobacz także:

Opublikowany przez Rus | 2015/11/20

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon O moim Tacie

1997 rok. Pierwszy raz wybraliśmy się z Tatą na narty do Austrii. Mój Tata uwielbiał ten sport. Śmigaliśmy po 3-tysięcznikach, nie wiedząc, że to nasz ostatni wspólny wypad na góry. Ostatnia zima ostatni śnieg. Pierwszy ostatni lodowiec. To były czasy... Jeśli chcesz poznać bliżej mojego Tatę, przeczytaj, proszę, te cztery wpisy: o tym, jak razem budowaliśmy garaż; o tym, jak razem pływaliśmy żaglówką; o tym, jakim byłem gapiszonem jak mój Tata to wykorzystywał; o tym

rss icon Zbiór banałów trudnych do zastosowania

„Skuteczna spekulacja polega na powtarzaniu na kółko tych samych procedur, co wymaga cierpliwości dyscypliny.” Peter L. Brandt Dziennik profesjonalnego gracza giełdowegoWięcej..

rss icon Goodman rozbudowuje Kraków Airport Logistics Centre

Goodman, globalny ekspert na dziedzinie nieruchomości logistycznych, rozpoczął budowę magazynu spekulacyjnego o powierzchni 12 000 m kw. na ramach Goodman Kraków Airport Logistics Centre (KALC), największej inwestycji logistycznej na Małopolsce. Obiekt zostanie oddany do użytku na koniec II kwartału 2016 r.