turystyka

Słoneczne wybrzeże Hiszpanii

Słoneczne wybrzeże Hiszpanii

Artykuły powiązane: turystyka, urlop, wyprawy

(...) Hiszpania to kraj pełen niespodzianek, który kusi pięknem plaż i mnóstwem atrakcji. Wspaniała pogoda zaprasza do leniuchowania na miękkim piasku, a niezwykła atmosfera sprawia, że chce się tutaj wracać. Oferta turystyczna tego kraju robi wrażenie, podobnie jak ekskluzywne kurorty czy krystalicznie czysta woda i interesujące zabytki. Hiszpańskie wybrzeże (opisane na hiszpanskiewybrzeze.pl) jest jedyne w swoim rodzaju, dlatego warto właśnie tutaj spędzić swoje wymarzone wakacje.Kurorty, w których można spędzić niezapomniane wakacje Hiszpańskie wybrzeże to przede wszystkim takie miejsca jak Costa Brava, Costa Blanca, Costa Dorada, Costa del Sol, Costa Calida czy Costa Verde. Każdy z nich to zarazem wspaniały kurort pełen atrakcji i rajskich plaż. Najczęściej odwiedzanym zakątkiem jest Costa Brava - dzikie wybrzeże. Znajduje się tu aż 200 kilometrów plaż piaszczystych z niezapomnianymi krajobrazami i rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. Jednym z kurortów, które warto tutaj odwiedzić jest Blanes, (...)

Opublikowany przez Mirosław | 2016/11/22

Opublikowany przez Mirosław | 2016/11/22

Rewolucyjny rower

Rewolucyjny rower

Artykuły powiązane: turystyka, urlop, wycieczki

(...) Ludzie są pełni pomysłów, dlatego też ciągle powstają nowe, kreatywne rozwiązania codziennych problemów, jakich byśmy sobie nawet nie wyobrazili. Jednym z nich jest rower elektryczny. Jazda na rowerze nierozłącznie kojarzy się z pedałowaniem, które często jest niezwykle męczące. Górzyste tereny, które wymagają stałych zjazdów i wjazdów sprawiają, że wielu z zamieszkujących je ludzi rezygnuje z rowerów. Rower z napędem jest dla nich doskonałym rozwiązaniem. Rower generalnie sam w sobie ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość (...)

Opublikowany przez Rus | 2015/11/20

Opublikowany przez Rus | 2015/11/20

Nocleg w hotelu - Poznań

Nocleg w hotelu - Poznań

Artykuły powiązane: hotel, noclegi, poznań, turystyka, wycieczki, wyprawy

(...) do dalszych etapów naszej wycieczki. Co więcej, nocleg w takich miejscach wcale nie musi nas dużo kosztować. Wystarczy, że znajdziemy dla siebie niedrogie hotele w Wielkopolsce. A jest ich naprawdę sporo. Rozpocznijmy więc swoje poszukiwania w internecie. Obecnie już (...)

Opublikowany przez Czesław | 2015/10/28

Opublikowany przez Czesław | 2015/10/28

O co chodzi z last minute?

O co chodzi z last minute?

Artykuły powiązane: turystyka, urlop, wyprawy

(...) Last minute to termin, który słyszymy niemalże na każdym kroku, zwłaszcza, gdy wakacje, bądź ich koniec, zbliżają się nieubłaganie. Dla tych, co nie wiedzą czym jest last minute i na co należy zwrócić szczególną uwagę wybierając oferty z tego zakresu, poniżej wyjaśniamy... Last minute to nic innego, jak oferty wyjazdów na ostatnią chwilę. To oferty biur podróży, które zostały niewykupione, a do wyjazdu zostało coraz mniej czasu. Dlatego też biura turystyczne obniżają ich ceny, nawet do 50% ceny katalogowej, by odzyskać chociaż część poniesionych kosztów stałych związanych z organizacją i przygotowaniem oferty. To świetna oferta dla osób, które nie mają sprecyzowanych kierunków urlopowych, mogą z dnia na dzień wziąć urlop i potrafią zorganizować się na wyjazd w ostatniej chwili. Na co zwrócić uwagę przy wyborze ofert last minute? Wybierając oferty typu last minute, czy jakiekolwiek inne wyjazdy, warto wybrać się do sprawdzonego biura podróży, które (...)

Opublikowany przez Zdzisław | 2015/07/05

Opublikowany przez Zdzisław | 2015/07/05

Dobry sposób na motywację

Dobry sposób na motywację

Artykuły powiązane: turystyka, wakacje, wyprawy

(...) Odpowiednie motywowanie pracowników jest dla każdej firmy niezmiernie ważnym zadaniem. Poprzez określone czynności mogą one bowiem wykreować w nich chęć do dalszego doskonalenia swoich umiejętności oraz osiągania lepszych wyników, które przysłużą się nie tylko samym pracownikom, ale także całemu przedsiębiorstwu. Można uzyskać to między innymi poprzez dodatkowe premie, zwiększony urlop czy firmowe gadżety, które będą pełnić rolę funkcjonalnego i miłego upominku. Bardzo popularnymi rozwiązaniami, mającymi zmotywować pracowników, są również wyjazdy incentive.Można je określić jako swego rodzaju wakacje czy też po prostu podróże, które opłacane są przez firmę. Mają one (...)

Opublikowany przez Czech | 2015/04/09

Opublikowany przez Czech | 2015/04/09

Godny polecenia nocleg we Wrocławiu

Godny polecenia nocleg we Wrocławiu

Artykuły powiązane: turystyka, urlop, wycieczki

(...) Wrocław jest miastem, w którym tradycja miesza się z nowoczesnością. To tutaj znajdziemy około dwustu uroczych mostków, z których każdy jest inny, a także Sky Tower, najwyższy budynek w Polsce. Podobno nawet gwiazdy Hollywood wykupują w nim apartamenty. We Wrocławiu zobaczymy wiele zabytków, skorzystamy z atrakcji, zarówno latem jak i zimą. Warto tu zajrzeć o każdej porze roku. Lecz przyjazd to jeszcze nie wszystko, trzeba zaplanować nocleg. Ponieważ jest to duże miasto powinien on znajdować się blisko centrum, aby wszędzie było łatwo dotrzeć - nie ważne czy chcemy zwiedzać miasto, czy zrobić (...)

Opublikowany przez Czech | 2015/02/03

Opublikowany przez Czech | 2015/02/03

Albania - różnorodność atrakcji dla turystów

Albania - różnorodność atrakcji dla turystów

Artykuły powiązane: albania, turystyka, wakacje, wyprawy

(...) www.albania.info.pl, wspierający nas w zwiedzaniu Albanii.Co warto zwiedzić, czyli zabytki AlbaniiMiejscowością, którą warto odwiedzić w Albanii jest przede wszystkim Berat. Jest to jedno z najpiękniejszych miast na całych Bałkanach ze względu na specyficzną zabudowę starówki, gdzie budynki zlokalizowane są jeden nad drugim na wzgórzu nazywane także "miastem tysiąca okien". Innym nazewnictwem stosowanym wobec Beratu jest także "miasto muzeum" - to w związku z tym, że znajdują się tam liczne zabytkowe budynki i budowle z różnych okresów historycznych. Wśród nich można wymienić wielowiekowe budynki sakralne różnych religii, cytadelę, czy też Most Gorica pochodzący z 1780 roku.Amatorów zabytkowych budowli powinna (...)

Opublikowany przez Rus | 2015/01/14

Opublikowany przez Rus | 2015/01/14

Atrakcyjny apartament w Szczyrku

Atrakcyjny apartament w Szczyrku

Artykuły powiązane: podróże, turystyka, urlop

(...) prezentujemy.Do dyspozycji gości, którzy zdecydują się na pobyt w tym apartamencie, będą nie tylko pokoje wyposażone w komfortowe i funkcjonalne meble, ale również kuchnia z nowoczesnym sprzętem oraz elegancka i wygodna łazienka. W takich warunkach wakacje to sama przyjemność. Tym bardziej wtedy, kiedy można ze sobą zabrać na nie małą paczkę przyjaciół. Apartament w Szczyrku to najlepsza gwarancja na to, że dla nikogo z naszych znajomych nie zabraknie miejsca na nocleg.Szczyrk to prawdziwy kurort, dlatego co roku odwiedzają to miejsce tysiące turystów z całego świata. Będąc tam nie ma się żadnej szansy na nudę. Szczyrk to również polska stolica zimowych sportów, dlatego każdy, kto (...)

Opublikowany przez Bolesław | 2014/12/15

Opublikowany przez Bolesław | 2014/12/15

Wypoczynek w górach

Wypoczynek w górach

Artykuły powiązane: apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wakacje

(...) powietrze i wszechogarniający spokój działają na organizm korzystniej niż jakakolwiek inna forma odpoczynku. Dlatego też niezwykle ważne staje się skoncentrowanie swojej uwagi na krajobrazie, który najlepiej na nas oddziałuje.W tym zakresie bardzo polecana jest najpopularniejsza miejscowość górska, czyli Zakopane. Znajduje ona licznych zwolenników zarówno w okresie sezonowym jak i poza sezonem. W internecie można (...)

Opublikowany przez Czesław | 2014/04/20

Opublikowany przez Czesław | 2014/04/20

Jakie noclegi wybierać wyjeżdżając z dzieckiem?

Jakie noclegi wybierać wyjeżdżając z dzieckiem?

Artykuły powiązane: noclegi, turystyka, wakacje, wycieczki

(...) Kraków, które są przestronne, tak aby mieć miejsce na ułożenie rzeczy dziecka, dookoła których czuło by się bezpiecznie. Musicie wiedzieć, że takie warunki polowe niestety powodują, że takie dziecko źle się czuje w mieszkaniu, lub też jest bardziej płaczliwe bo nie poznaje otoczenia. Właśnie dlatego warto takie noclegi czy też hostel wybierać zwracając większą uwagę na to jaki powinien on być i co wam oferuje. Musicie wiedzieć, że dziś bardzo wiele ofert znajdziecie bez pośrednio w internecie na (...)

Opublikowany przez Mirosław | 2013/10/11

Opublikowany przez Mirosław | 2013/10/11

Podróże po Warmii

Podróże po Warmii

Artykuły powiązane: podróże, turystyka, urlop, wczasy, wypoczynek

(...) pojechał na wczasy na Mazurach lub nie spędził tam urlopu wakacyjnego wypoczynkowego? Chyba nie. To niezaprzeczalnie już magiczny a także kultowy skrawek Polski, jaki każdego roku przyciąga jak magnes mnóstwo turystów spragnionych relaksu przede wszystkim nad jeziorami. Kraina Mazur a także Warmii leży w Polsce północnej i północno-wschodniej. Region ten obfituje w naszym kraju w największą ilość jezior polodowcowych oraz morenowych z największym (...)

Opublikowany przez Koziołek | 2012/10/30

Opublikowany przez Koziołek | 2012/10/30