wakacje

Określ swój cel

Określ swój cel

Artykuły powiązane: podróże, wakacje, wyprawy

(...) dobrze. Wiemy już, że coś takiego jak coaching istnieje i jest tego wiele typów. Ale czym to w ogóle jest w swej istocie? Na to pytanie już wcale nie tak łatwo odpowiedzieć. Ale postarajmy się.Istota sprawyMusimy wiedzieć, że w coachingu najważniejsi jesteśmy my samy i nasz cel. Cel, do którego dążymy. Bez celu lepiej jest w ogóle nie zaczynać - każdy dobry coach nam to powie. Na samym celu warto się zatrzymać. Bo nie może to być byle jaki cel, w żadnym wypadku. Musi to być cel starannie przemyślany, w dodatku cel, który jest SMART. Co się kryje pod tym hasłem? (...)

Opublikowany przez Czesław | 2016/01/12

Opublikowany przez Czesław | 2016/01/12

Zielone ogrody w hotelach rajem dla turystów

Zielone ogrody w hotelach rajem dla turystów

Artykuły powiązane: hotel, podróże, wakacje, wyprawy

(...) Projekt hotelowego patio jest wykonywany wedle gustów inwestorów. Często może być to zapotrzebowanie ze strony hotelowych gości. Dla właścicieli hoteli liczy się zdanie gości. To oni są siłą napędową tego biznesu. Świat staje się bardziej przyjazny środowisku, a Zielone ogrody w hotelach są odpowiedzią na to, że hotele także mogą być bliżej natury. Projekt terenów zielonych to inwestycja w przyszłość. Projekt zielonego patio to atrakcja i (...)

Opublikowany przez Bolesław | 2015/11/16

Opublikowany przez Bolesław | 2015/11/16

O Krakowie

O Krakowie

Artykuły powiązane: urlop, wakacje, wycieczki

(...) ubiegłych czasów. Sąsiad za 2 tygodnie jedzie do Krakowa. Myśli, jakim środkiem komunikacji dostać się do Krakowa. Do podjęcia decyzji są w zasadzie trzy ewentualności: lot samolotem, jazda koleją lub jazda samochodem. Jako że na zwiedzanie Krakowa ma jedynie trzy dni, a to nie jest zbyt wiele, zatem by nie marnować czasu na długotrwałą podróż, poleci zapewne samolotem. Bilet lotniczy to koszt w dwie strony w granicach kilkuset złotych, zatem| chyba nie ma się co zastanawiać. Lotnisko w Balicach jest bardzo rozsądnie połączone z centrum miasta. Co dwadzieścia minut do centrum miasta jeżdżą dedykowane autobusy. Warto skorzystać jednak z propozycji Airport taxi Krakow wybierając taksówkę prywatną lub też w odniesieniu do większych grup polecane jest zamówienie Krakow Airport transfers, dzięki czemu cała grupa w wygodnym busie dojedzie sprawnie do swojego hostelu. Będąc w Krakowie nie można nie zajrzeć (...)

Opublikowany przez Zdzisław | 2015/10/19

Opublikowany przez Zdzisław | 2015/10/19

Dobry sposób na motywację

Dobry sposób na motywację

Artykuły powiązane: turystyka, wakacje, wyprawy

(...) zachęcić pracowników do dalszej współpracy, a także przekonać ich, że ich praca jest ważna dla zarządu. Właśnie dlatego bardzo często są one nazywane również wyjazdami motywacyjnymi, gdyż ich podstawowym zadaniem jest właśnie wspomniana motywacja.Poza zachętą do dalszej pracy, wyjazdy te budują także lojalność między pracownikiem a pracodawcą. Jest ona niezmiernie ważna, gdyż bez niej żadna firma nie może liczyć na osiąganie dobrych wyników. Efektem tego typu nagród jest często także większa identyfikacja pracownika z celami, a także charakterem firmy. Zbudowana w ten sposób więź owocuje przez wiele lat. Jest to także idealna sposobność ku temu, aby zbudować pozytywny (...)

Opublikowany przez Czech | 2015/04/09

Opublikowany przez Czech | 2015/04/09

Albania - różnorodność atrakcji dla turystów

Albania - różnorodność atrakcji dla turystów

Artykuły powiązane: albania, turystyka, wakacje, wyprawy

(...) zainteresować także miejscowość Porto Palermo na południowym krańcu Albanii. Na półwyspie, który łączy się z tą miejscowością znajduje się otoczony śródziemnomorską roślinnością zamek, zbudowany przez Ali Paszę w XVIII wieku do celów wojskowych. Budowla ta posiada wymiary 150 x 400 metrów i prawie 20 metrów wysokości. Z wieży obronnej można oglądać wspaniałą panoramę półwyspu i zatoki.Albańskie atrakcje stworzone przez naturęJednym z najbardziej znanych obiektów turystycznych w Albanii stworzonych przez naturę jest Jezioro Szkoderskie. To niezwykły akwen wodny - największy na Bałkanach. Położony jest on bardzo blisko morza - znajduje się jedynie 7 kilometrów od Adriatyku, a oddziela go od niego masyw górski (...)

Opublikowany przez Rus | 2015/01/14

Opublikowany przez Rus | 2015/01/14

Wypoczynek w górach

Wypoczynek w górach

Artykuły powiązane: apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wakacje

(...) Czas wypoczynku to bardzo istotny element naszej codzienności. Bardzo często przewlekły stres związany z pracą zawodową oraz brak chwili na relaks, staje się przyczyną różnych jednostek chorobowych, a nawet nerwicy. Dlatego też zadbanie o tak zwaną chwilę dla siebie jest niezwykle istotne. Specjaliści zalecają również, aby w miarę możliwości korzystać z różnego rodzaju technik relaksacyjnych oraz uprawiać (...)

Opublikowany przez Czesław | 2014/04/20

Opublikowany przez Czesław | 2014/04/20

Jakie noclegi wybierać wyjeżdżając z dzieckiem?

Jakie noclegi wybierać wyjeżdżając z dzieckiem?

Artykuły powiązane: noclegi, turystyka, wakacje, wycieczki

(...) odpowiednio przygotowanych stronach wirtualnych gdzie znajdziecie przede wszystkim szeroki wybór noclegów do waszej dyspozycji.Wśród licznych ofert znajdziecie przede wszystkim różne miejsca w których macie możliwość wynająć odpowiedni nocleg jak choćby cracow, kraków, warsaw, lub wiele innych. Bardzo wiele osób poszukuje takich noclegów tylko na spotkania biznesowe, dlatego także i takie oferty znajdziecie w sieci bez żadnych problemów. Jeśli więc szukasz noclegów w takich miejscowościach jak choćby wrocław (...)

Opublikowany przez Mirosław | 2013/10/11

Opublikowany przez Mirosław | 2013/10/11

Doskonała lokalizacja

Doskonała lokalizacja

Artykuły powiązane: hotel, noclegi, restauracje, urlop, wakacje

(...) Renomowana restauracja hotelowa w Krakowie zawdzięcza swoją markę szefowi kuchni. Uzdolniony kuchmistrz to 70% sukcesu finansowego dla lokalu. Resztę sukcesu zagwarantuje dobry menadżer i zaprojektowane ze smakiem wnętrze. Restauracja w hotelu w Krakowie serwuje posiłki gościom hotelowym lecz również obsługuje osoby uczestniczące w jednodniowych konferencjach, rautach albo spotkaniach biznesowych. Pomimo tego, że w Krakowie mecze futbolowe nie będą rozgrywane to jednak Kraków jest niezłą bazą zarówno dla fanów jak również dla wielu reprezentacji narodowych. Gród Kraka ma wiele ciekawego do zaoferowania. Kraków jest też nieźle połączony z zachodem Europy, (...)

Opublikowany przez Koziołek | 2012/10/29

Opublikowany przez Koziołek | 2012/10/29